Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Baltic Sail 2020, poszukuję!

Baltic Sail 2020, poszukuję!

Witam, chce obejrzeć fotografię Baltic Sail, jednak nigdzie nie mogę znaleźć. Może jesteście w stanie polecić mi jakąś konkretną stronę internetową z fotografiami?

przemek55

Posty: 1

 
Baltic Sail to wydarzenie, które muszę zobaczyć co roku. Z całą rodziną wówczas jesteśmy nad morzem na wakacjach, a wy uwielbiacie to wydarzenie?

Klakierek56

Posty: 3

 
Baltic Sail to wydarzenie, które muszę zobaczyć co roku. Z całą rodziną wtedy jesteśmy nad morzem na wakacjach, a wy uwielbiacie to wydarzenie?

Marioleczka

Posty: 8

 
Sail Gdańsk jest bardzo słynnym wydarzeniem nad morzem. Co roku bacznie śledzimy to wydarzenie. My również w tamtym roku nie mogliśmy być na miejscu, wiadomo z jakich względów.

21gregorek

Posty: 12

 
Dzień dobry, powiem Ci, iż w internecie są inne strony z wydarzenia Baltic Sail 2020. Tylko nie wiem, czy zobaczysz wszystkie zdjęcia. Jednak wydaję mi się, iż na pewno jest jakiś fotograf, który takie wydarzenia umieszcza w internecie.

Ciapek

Posty: 2

 
Sail Gdańsk to bardzo piękne wydarzenie. Uwielbiamy patrzeć na te wszystkie żeglugi. Mam nadzieję, że w tym roku również mi się uda być tam na żywo.

elaela00

Posty: 15

 
Zlot Żaglowców był przepiękny. Pewnie nie na jednej stronie znajdziesz super fotografie z tego wydarzenia. Warto popatrzeć u ludzi, którzy zajmują się tym od kilku lat.

Klarka34

Posty: 3

 
Baltic Sail 2020 był przepiękny. Szkoda, że was nie było. Jednak wydaję mi się, że można zobaczyć fotografie z całego wydarzenia. Może ktoś poleci Ci konkretną stronę ze zdjęciami z tego wydarzenia.

labuh

Posty: 18

 
Powiem Wam, że parada żaglowców jest bardzo piękna. Od paru lat już jeżdżę, aby zobaczyć to świetne wydarzenie w Gdańsku. Jeśli chodzi o zdjęcia to tutaj masz linka do jednej strony z fotografiami https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Na pewno Ci się spodobają.

pilor56

Posty: 4

 
Uwielbiamy Baltic Sail i jeździmy tam co roku. W tamtym niestety nie mogliśmy być na żywo, więc również zobacze ładne fotografie z tego wydarzenia. Jeśli mogę to również proszę o polecenie konkretnej strony.

woo_oow

Posty: 6