Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

energooszczędne domy

energooszczędne domy

Co się najbardziej waszym liczy przy montażu pompy ciepła, jak podejść do tematu, jaki rodzaj, czy autoryzacja renomowanych firm ma tak duże znaczenie faktycznie?

Miluśkooo2

Posty: 1

 
Redukcja CO2 to może być nawet czynnik kluczowy przy budowach w przyszłości, więc już lepiej dzisiaj o to zadbać, żeby nie bujać się z modernizacją.

Kitas

Posty: 5

 
Montaż gruntowej pompy ciepła zlecaj w http://www.energodom.com.pl/, bo autoryzacja pełna, a dobra instalacja się równa w tym przypadku akurat niezawodności eksploatacji. Powiem tak. Jestem zadowolony, bo za utrzymanie kotłowni na pewno więcej bym płacił i to znacznie. Całościowo to naprawdę elegancko wychodzi pod kątem kosztów.

Zob4567

Posty: 4

 
Jak już ktoś Ci montuje gruntową pompę ciepła to powinien ocenić dolne źródło wybitnie profesjonalnie. Jakikolwiek błąd w tej materii to masz ograniczoną moc, a tym samym straty na inwestycji od samego początku. No i każdy grunt można też przeanalizować pod kątem wydajności energetycznej. Z tych lepszych instalatorów na Podlasiu, konkretnie Białystok to http://www.energodom.com.pl/, przy Legionowej teraz biuro ogarnęli. Współpracowałem z nimi już przy modernizacji mojej nieruchomości, ale też szwagier korzystał i też zadowolony. No, trzeba iść z duchem czasu, czyli OZE, bo ja nie widzę szczerze mówiąc innej drogi.

subert

Posty: 5

 
Też byłem, jestem już umówiony na termin. Możemy później sobie na spokojnie porównać wyniki, jak jesteś zainteresowany.

Złoty

Posty: 10

 
Trochę mnie martwiło zasilanie energią elektryczną, ale w stosunku do wydajności to nie ma jednak strachu. Jakieś tam działania zapobiegawcze kryzysowi energetycznymi się dzieją, ale co będzie to sam nie wiem.

warter88

Posty: 10

 
Wziąłem w Energodomie białostockim pompę ciepła i centralę rekuperacyjną z odzyskiem. Według mnie absolutna podstawa. A miałem do nich kontakt, bo dwóch znajomych robiło w moim regionie przez nich rozbudowane instalacje OZE i tak jakoś wyszło w rozmowie. Proś o pana Michała Jurewicza, bardzo ogarnięty człowiek. O gruntowych pompach ciepła wie dosłownie wszystko, czego potrzeba do efektywnej instalacji.

Dosti

Posty: 8

 
Masz nie tylko montaż gruntowej pompy ciepła, ale też wsparcie przy dopełnieniu formalności z programem dofinansowania u nich http://www.energodom.com.pl/, więc to się opłaca najbardziej. No i autoryzowany montaż. Poza tym niższe koszty niż kotłownia, to jest potwierdzona sprawa. Klasa energetyczna A+++, brak problemów eksploatacyjnych, ale musisz dopytać, jak jest z autoryzowaną instalacją producenta. U nich to występuje. Trwałość pompy ciepła przecież oceniana na ponad 50 lat, a w szczycie do 80.

Grażynaa234

Posty: 3