Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

meble na wymiar Gdańsk

meble na wymiar Gdańsk

Możecie mi podpowiedzieć, jak się zabrać za zamawianie mebli na wymiar i jak rozpoznać w ogóle dobrego wykonawcę?

JasioJasio

Posty: 1

 
Pracują z konglomeratami wszystkich producentów praktycznie, więc opłaca się przejrzeć katalog, inspiracje na FB i ocenić, czy ten styl projektowania się podoba.

Oklimas

Posty: 7

 
Byłem na bezpłatnych konsultacjach z ich projektantem i czekam na podpisanie umowy. Ogólnie ogarnięci ludzie. Dzięki za kontakt.

Maciejoo

Posty: 9

 
Ciekawa galeria. Zobaczyłem akurat rozwiązanie, które bardzo mi się podoba i pewnie umówię się niedługo na konsultacje. Dzięki.

@marcelko

Posty: 21

 
Zamawiałem bibliotekę do swoich prac, do książek, z takim przedziałem tematycznym powiedzmy od producenta Lowen. Po bibliotece jeszcze zleciłem dwie szafy, bo jakość mi się spodobała i prawdopodobnie w następnym roku jeszcze nowa kuchnia dojdzie. Wszystko zrobili pod kątem projektowym tak, jak chciałem, a jakoś też specjalnie długo nie tłumaczyłem. Na zasadzie takiej, że mówisz i ten człowiek rozumie, co do niego mówisz, więc tutaj tak, bardzo pozytywnie. Pozdrawiam przy okazji i podziel się zdjęciami, jak już u nich coś zamówisz.

ciumar1

Posty: 3

 
Zawsze możesz delikatnie negocjować, albo zrobić większe zamówienie. Wtedy otrzymasz bardziej preferencyjne warunki produkcji mebli.

Marioleczka

Posty: 11

 
Fronty lakierowane mat najlepiej według mnie wyglądają, a z dodatkowym oświetleniem ledowym, jakimiś taśmami to już w ogóle nowoczesny styl. Polecam takie podejście.

Anno Domini

Posty: 2