Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

blaszane garaże Węgry, oferta

blaszane garaże Węgry, oferta

Jeśli znacie firmę, która ma na sprzedaż przenośne garaże to dajcie znać. Niestety, ale mieszkam daleko od Polski, bo aż na Węgrzech. Byłoby dobrze gdyby firma sama organizowała mi transport i montaż takiego garażu.

BBGGRR2

Posty: 2

 
Nigdy takiego garażu nie zamawiałem, dlatego nie wiem czy jest ktoś z Polski, kto jeździ aż tak daleko na Węgry. Z drugiej strony jak jest klient to trzeba mu dać to, czego potrzebuje.

Gumis

Posty: 11

 
Zamawiałem w Polsce podwójny przenośny garaż i na Węgry dostarczyli mi go niezmiernie prędko. Cena była niezmiernie znana. Na Węgrzech nie mogłem odszukać żadnej firmy, jaka by mi przygotowała niezmiernie dobrą ofertę. Musiałem się skontaktować z Polakami i wtedy kłopotów nie było. Polecam takie rozwiązanie.

malyswiat

Posty: 15

 
Z tego, co mi wiadomo to ceny garażu blaszanego na Węgrzech są wysokie, dlatego firmy i osoby prywatne zamawiają garaże w Polsce. Nawet doliczenie transportu nie wpływa na pogorszenie się ceny. Do tego dochodzi jeszcze wysoka, jakość naszych garaży przenośnych.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Wiem, iż w Polsce takich firm jest niesłychanie dużo, natomiast czy obsługują również różne kraje? Nie do końca jestem w stanie się wypowiedzieć w tym temacie. Myślę, iż jeżeli jest klient to raczej można jechać i na drugi koniec świata. Wszystko zależne będzie od opłacalności takiego biznesu. Ofert najlepiej szukać sobie przez Internet.

Gucio

Posty: 8

 
Mieszkałem na Węgrzech i niestety nie wiedziałem, że można z Polski takie ciężkie elementy ściągać. Szkoda, bo wtedy miałem problemy i nie wiedziałem jak je rozwiązać.

LLardmen

Posty: 8

 
Zamawiałem kojce w Polsce i firma wszystko mi dostarczała. Cena jest o mnóstwo niższa od tych, jakie odnalazłem na Węgrzech. Nawet, jeśli dolicza się transport to i tak wszystko jest korzystne. Sporo moich sąsiadów Węgrów z polskich propozycji korzysta i jeszcze nie słyszałem żeby na cokolwiek narzekali. Widać, iż im się to opłaca.

urszulka

Posty: 3

 
Duży wybór kojców dla psów znajdziecie tutaj https://awak-mobilgarazs.hu. Jest to Polska firma, która obsługuje Węgry, dlatego chętnie pomagają wszystkim zainteresowanym.

Penio

Posty: 4

 
Z tego, co wiem to jest bardzo duży wybór blaszanych garaży, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie. My na Węgry zamawialiśmy duży garaż według własnego projektu. Firma wszystko dla nas przygotowała. Działają szybko, dlatego warto z takich usług korzystać.

aliDER$

Posty: 6